Výkup nemovitostí

Výkup bytů, domů, pozemků rychle a profesionálně. Vyplacení peněz do 3 dnů. Vyřešíme vaši exekuci, dluhy, privatizaci bytu.

KOVA Reality – výkup nemovitostí


Realitní kancelář KOVA pomáhá svým klientům již více než 20 let a za tu dobu pomohla mnoha klientům v jejich nelehké životní situaci.

KOVA Reality se orientuje na obchod s realitami v rámci celé České republiky, s důrazem na Hlavní město Prahu, kde realitní kancelář zároveň sídlí. Specialitou KOVA Reality je prodej nemovitostí v Praze 5 a okolí.

Náplní naší práce je zejména výkup a prodej bytů, rodinných domů, pozemků pro bytovou výstavbu i komerční účely a v neposlední řadě prodej a pronájem nebytových prostor.

Kompletní servis v oblasti obchodu s nemovitostmi

Snažíme se, aby náš zákazník odcházel skutečně spokojený, proto naši poradci poskytují klientům komplexní služby:

  • Servis v oblasti realitních, finančních, právních a znaleckých služeb.
  • Doplňkové služby z oblasti stavebnictví, oceňování nemovitostí, geodetických prací atd.
  • Odborné poradenství daňové, právní i finanční je k dispozici každému klientovi, který zavítá do našeho realitního centra. Pro snadnější zorientování v problematice obchodu s realitami je zde pro Vás připraven slovníček základních pojmů a praktický přehled zákonů ČR o nemovitostech.
  • Servis pro zahraniční klienty /A, N, It/. Naši odborníci na anglické, německé a italské právo kvalifikovaně vysvětlí a pomohou vyřešit problematiku rozdílného vztahu vlastnictví v jejich zemích a v České Republice. Pro ně jsou také k dispozici naše webové stránky v anglickém jazyce.
  • Pro naše klienty a insolvenční správce provádíme veřejné dobrovolné a nedobrovolné dražby nemovitostí a movitých věcí.
  • Naši poradci, externí spolupracovníci, advokáti a znalci řeší profesionálně i komplikované případy spojené s vlastnictvím nebo komplikovaným držením práv k nemovitostem včetně nájemních smluv a problémových spoluvlastnictví.
  • Úzce spolupracujeme s předními finančními ústavy a poskytujeme našim klientům komplexní servis při financování koupě, rekonstrukce, případně vypořádání podílového vlastnictví nemovitostí.

Více na www.kova.cz

NABÍDNOUT NEMOVITOST