Výkup nemovitostí

Výkup bytů, domů, pozemků rychle a profesionálně. Vyplacení peněz do 3 dnů. Vyřešíme vaši exekuci, dluhy, privatizaci bytu.

Partnerské stránky


Bydlení a ubytování

Láká vás letní či zimní dovolená na Lipně? Pak si vychutnejte Lipno ubytování ve wellness hotelu Maxant ve Frymburku. Čekají na vás jak komfortní pokoje, příjemný personál a vynikající kuchyně, tak řada wellness služeb pro relaxaci těla i ducha.

Apartmány na Lipně - DOKY Holiday Resort nabízí luxusní ubytování v apartmánech různých dispozic. Ideální ubytování pro rodiny s dětmi. Uzavřený areál poskytuje dostatečné soukromí i bezpečnost.

Reality

1. Zbraslavská realitní kancelář se nevěnuje jen samotnému prodeji a pronájmu domů, bytů, nekomerčních prostor a pozemků, ale také veškerému souvisejícímu servisu.

KOVA Reality s.r.o. se v realitách se pohybuje už přes 20 let. Od roku 2007 sídlíme na Praze 5, na kterou se specializujeme. Známe tu téměř každou cihlu. Výrazně působíme i v ostatních částech Prahy a v jejím okolí. A stále častěji také v celé ČR.

KOVA Group a.s., pořádá dražby a aukce více než 15 let a stále nás baví hledat nové možnosti a řešení zdánlivě neřešitelných situací našich klientů. Naší vizí je pořádat veřejné dražby transparentně a dosahovat co nejvyšších výtěžků pro navrhovatele, ať už je to vlastník, insolvenční správce nebo zástavní věřitel. Dosažený zisk je však pouze jedním z našich měřítek. Věříme, že společnost je úspěšná, jen pokud jsou spokojení i její klienti. A tím se také řídíme.