Výkup nemovitostí

Výkup bytů, domů, pozemků rychle a profesionálně. Vyplacení peněz do 3 dnů. Vyřešíme vaši exekuci, dluhy, privatizaci bytu.

Potřebuji zálohu za nemovitost


Potřebujete okamžitě zálohu za vaši nemovitost? Máte problém se splácením dluhů a hrozí vám exekuce nebo dražba nemovitosti? Potřebujete prodat nemovitost rychle, efektivně a bez zbytečného papírování? Nabízíme výkup domů, bytů nebo pozemků za hotové peníze.

Jak na to?

KOVA reality vám nabízí partnerství pro řešení vaší nelehké životní situace. Nemovitost rychle vykoupíme za ceny stanovené zkušeným realitním makléřem a nezávislým odhadcem. Máte tak jistotu, že získáte za svou nemovitost sumu odpovídající její aktuální hodnotě.

KOVA reality nabízí

  • Ihned záloha až do výše 2 500 000 Kč za vykoupenou nemovitost.
  • Rychle vyplatíme vaše případné dluhy a jiné závazky spojené s vašimi nemovitostmi.
  • Celkové vyplacení peněz do 3 dnů od vyřízení všech právních náležitostí.
  • Kompletní právní servis, aby prodej nemovitosti proběhl bez problémů a dle vymezených zákonných podmínek.

Chcete se dozvědět více o možnostech výkupu vaší nemovitosti, zálohách a rychlosti platby? Obraťte se s důvěrou na nás. Určitě společně najdeme nejlepší řešení vaší situace.

NABÍDNOUT NEMOVITOST


Výkup bytu za hotové

Vykupujeme byty v osobním vlastnictví i byty podléhající privatizaci. Stejně tak zajistíme odkup vlastnického podílu nebo výkup bytu, který je zatížen věcným břemenem nebo exekučním příkazem.

Výkup domu za hotové

Vlastníte rodinný dům nebo činžovní dům a potřebujete jej prodat. Vykupujeme starší domy i novostavby, v případě potřeby vykoupíme i rozestavěný rodinný dům.

Výkup pozemku za hotové

Vlastníte stavební pozemek nebo pozemek komerčního charakteru? Vykupujeme pozemky za nejvyšší možné ceny. Veškeré právní formality za vás vyřídíme a ihned vám vyplatíme zálohu v hotovosti.