Výkup nemovitostí

Výkup bytů, domů, pozemků rychle a profesionálně. Vyplacení peněz do 3 dnů. Vyřešíme vaši exekuci, dluhy, privatizaci bytu.

Realitní zpravodaj - novinky na realitním trhu


Levné hypotéky škrtí poptávku po úvěrech ze stavebního spoření

Levné hypotéky škrtí poptávku po úvěrech ze stavebního spoření

Stavební spořitelny v březnu poskytnuly podle dnes zveřejněných statistik úvěry za 3,4 miliardy korun, čímž potvrdily meziroční pokles poptávky po tomto typu úvěrů. Propad však není dramatický a náplastí pro spořitelny může být rostoucí zájem o nové smlouvy. Za první čtvrtletí jich bylo o 71 000 víc než loni.

30. 4. 2014 | Ing. Libor Ostatek

Více
Hypotéky pro cizince? Jak kde

Hypotéky pro cizince? Jak kde

Banky uplatňují při financování klientů ze zahraničí rozdílné přístupy. Některé země a jejich občané jsou z pohledu metodiky bank jen těžko profinancovatelní, na druhou stranu například klientům z Ruské federace se přístup k financování v posledních letech zlepšil. Jaká jsou pro cizince hlavní kritéria pro získání hypotéky?

4. 4. 2014 | Ing. Libor Ostatek

Více
Čemu by pomohlo snížení DPH na bydlení?

Čemu by pomohlo snížení DPH na bydlení?

Několik zemí EU má sazbu DPH na bydlení ve výši 3 % nebo 5 %, někde je bydlení od DPH zcela osvobozeno. Proč má Česká republika sazbu 15 %, a to navíc v období, kdy se tuzemské stavebnictví nachází ve špatném stavu?

25. 3. 2014 | Hana Muchová

Více
Ceny bytů v roce 2014 stagnují

Ceny bytů v roce 2014 stagnují

Stabilní. Tak by se dala okomentovat situace na trhu s byty v České republice v prvních třech měsících letošního roku. Ceny bytů se od konce roku 2013 téměř nezměnily. Neovlivnily to ani začínající akční nabídky bank, které poskytují úvěry na bydlení.

12. 3. 2014 | Lucie Mazáčová

Více
Výběr realitní kanceláře ovlivňují reference

Výběr realitní kanceláře ovlivňují reference

Nabídka realitních kanceláří je díky stále neregulovanému českému realitnímu trhu velmi široká. Ti, kteří zvažují prodej či pronájem své nemovitosti, mají možnost vybrat si kteroukoli realitní kancelář, jež se o jejich nemovitost postará. K rozhodnutí přispívá povědomí o značce dané realitní kanceláře, doporučení blízkých osob nebo rozsah poskytovaných služeb. Na základě čeho si tedy vybrat?

5. 3. 2014 | Lucie Mazáčová

Více

1 2 [3] 4 5 6 7