Výkup nemovitostí

Výkup bytů, domů, pozemků rychle a profesionálně. Vyplacení peněz do 3 dnů. Vyřešíme vaši exekuci, dluhy, privatizaci bytu.

Realitní zpravodaj - novinky na realitním trhu


Jaro i letos zpomalilo pokles cen bytů

Jaro i letos zpomalilo pokles cen bytů

Nabídkové ceny bytů v České republice nevykazují od začátku roku nijak výrazné změny. Díky akčním nabídkám bank došlo k navýšení poptávky po vlastním bydlení a pokles cen nemovitostí, který začal před pěti lety, se tak postupně přibržďuje.

10. 6. 2013 | Lucie Mazáčová

Více
Hypotéky lámou rekordy

Hypotéky lámou rekordy

Podle aktuálních statistik serveru hypoindex.cz tuzemské banky v letošním květnu poskytly 10 034 hypoték v celkovém objemu 16,1 miliardy korun. Z historického pohledu se jedná o druhý nejvyšší objem sjednaných hypoték od začátku poskytování hypoték v ČR. Úrokové sazby prolomily další historická minima.

25. 6. 2013 | Ing. Libor Ostatek

Více
Financování nákupu nemovitostí

Financování nákupu nemovitostí

Pro mnoho lidí je hypoteční úvěr nejvýhodnějším a často také jediným způsobem, jak si zajistit vlastní  bydlení. Proto realitní kancelář KOVA Reality s.r.o. nabízí svým klientům mimo realitních služeb, také pomoc při získání a refinancování hypotečních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření. Zajištění úvěru naší realitkou má poměrně velké množství výhod.

30. 5. 2013

Více
Stavební spoření. Proč jej neotevírat univerzálním bankám?

Stavební spoření. Proč jej neotevírat univerzálním bankám?

Objem sjednaných úvěrů ze stavebního spoření po třech letech roste. Pozici stavebních spořitelen však bez ustání oslabuje nekončící diskuze o dalších úpravách podmínek fungování stavebního spoření a jeho otevření univerzálním bankám. Přitom role autonomních stavebních spořitelen je v celém systému financování bydlení nezastupitelná a pomáhá vyrovnávat cykly typické pro trh hypoték.

29. 4. 2013 | Ing. Libor Ostatek

Více
Refinancování tvoří až třetinu poskytovaných hypoték

Refinancování tvoří až třetinu poskytovaných hypoték

Konkurenční boj, úrokové sazby na úrovni 3 procent a vysoký podíl refinancování mají za výsledek více než 30procentní nárůst objemu poskytnutých hypoték. Daří se i stavebním spořitelnám, jejichž úvěrová produkce vzrostla o 17 %.

29. 5. 2013 | Ing. Libor Ostatek

Více

1 ... 3 4 [5] 6 7