Nabídnout nemovitost online Nabídnout nemovitost online

Do 24 hodin vám zdarma zašleme odhad ceny vaší nemovitosti

Vyplňte online formulář a my vám do jednoho dne
připravíme odhad tržní ceny nemovitosti. Bytu, domu, pozemku nebo
nebytového a komerčního prostoru.

Je váš případ složitější? Věcné břemeno. Hypotéka. Exekuce.
Volejte kdykoliv na naši linku 257 22 33 22
nebo napište na info(zavinac)vykup-nemovitosti.cz.
Společně vše probereme, aby byl náš odhad co nejpřesnější.

Omlouváme se, v současné době je z důvodu Covidu provoz naší společnosti omezený. Nejsme tak momentálně schopní vypracovat a odeslat odhad vaší nemovitosti do obvyklých 24 hodin. Snažíme se však, abyste ho obdrželi co nejdříve. Děkujeme za pochopení. 


Vyplňte formulář a získejte
odhad ceny nemovitosti ↓

Jak to funguje?

Přetáhněte sem soubory nebo je vyberte z počítače.

Přidat soubory.

Vybrat  soubory

0/0 souborů nahráno

Vaše soubory překročily limit 30 MB. Buď jste nahráli hodně fotek, nebo jsou příliš velké. Zkuste nějaké odstranit.

se , protože tento typ není podporovaný. Zkuste prosím jiný formát.

Soubor se nepodařilo nahrát. Zkuste to prosím znovu.

  * Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

  Všechny poskytnuté údaje jsou u nás v bezpečí
  a podléhají přísným zásadám ochrany osobních údajů.

  Jak určujeme cenu nemovitosti?

  Aby byl náš odhad co nejpřesnější, pracujeme hned s několika zdroji veřejných i neveřejných dat.

  • Prvním zdrojem jsou samozřejmě co nejpřesnější informace od vás. Čím více nám toho o nemovitosti řeknete, případně i poskytnete fotografie, tím přesnější je i náš odhad.
  • Dále využíváme dostupné informace o okolí nemovitosti, o stavebních a občanských aktivitách v místě včetně důkladné znalosti aktuálních i chystaných územních plánů.
  • Vycházíme také z údajů Českého úřadu zeměměřičského a katastrálního, které ukazují, za jaké ceny se prodaly podobné nemovitosti v dané lokalitě během určitého časového období.
  • Studujeme i cenové mapy. Ty na rozdíl od katastru s cenami nemovitostí analyticky pracují a porovnávají prodejní a nabídkové ceny a z nich následně vypočítávají reálný tržní odhad ceny nemovitosti v adresním místě.
  • Neveřejným zdrojem dat jsou pak pro nás sdílené databáze realitních kanceláří, které ukazují aktuální vývoj nabídek i poptávek.
  • A samozřejmě velmi důležitou roli hrají zkušenosti a znalosti našich seniorních makléřů, kteří z každodenních jednání s klienti a uskutečněných prodejů velmi dobře znají preference kupujících.

  Největším přínosem našich odhadů nejsou ale ani tak data samotná, jako jejich správná kombinace a interpretace s ohledem na vaši konkrétní nemovitost a situaci.

  Částky z dostupných zdrojů totiž často představují obecný průměr, který se v realitě může lišit o 10 i 20 % směrem nahoru i dolů. A to u bytu s reálnou tržní cenou 5 miliónů dělá 500 000 nebo 1 000 000 Kč.

  Důkladná znalost realitního trhu, stejně jako zkušenosti při prodeji nemovitostí zaručují odhad odpovídající aktuální situaci.

  Do 24 hodin od nás obdržíte kompletní odhad s komentářem a tipy, jak lze s tržní cenou dál pracovat. Například v podobě nabídkové ceny, tedy ceny, za kterou lze nemovitost při splnění určitých podmínek ještě nabízet, aniž by se z ní stal tzv. ležák.