Nabídnout nemovitost online Nabídnout nemovitost online

Výkup a prodej zadlužených nemovitostí

Rychlý prodej domu či bytu s hypotékou či jiným úvěrem.
Odkoupíme zastavené nemovitosti a pomůžeme vám s oddlužením.
Komunikujeme za vás s bankami a dalšími věřiteli.


  • Okamžitý výkup nemovitostí s dluhy kdekoliv v ČR
  • Výkup za hotové. Záloha ihned až do výše 3 mil Kč
  • Věcná břemena ani podíly nejsou překážkou odkupu

Nabídnout nemovitost online Ať se co nejdřív dozvíte, kolik za ni dostanete

Najdeme to nejlepší řešení

Prodej bytu nebo domu s hypotékou a zástavním právem nebo jakkoliv jinak zadlužené nemovitosti vyřešíme rychle a bez zbytečných nervů a peripetií.

Právní a realitní servis máte zdarma. Pečlivě prostudujeme hypoteční a zástavní smlouvu i další potřebné dokumenty a navrhneme co nejvýhodnější postup.

Jednáme za vás s bankami a věřiteli. Dohodneme vše potřebné pro bezproblémové odkoupení bytu, domu nebo pozemku. Hypotéku doplatíme anebo zajistíme převzetí hypotéky novým majitelem.

Budete-li chtít, najdeme vám nové bydlení dle vašich potřeb a možností.

Nabídnout nemovitost online

Příběh klienta

Potřebovali jsme prodat byt, na kterém jsme měli nebankovní půjčku/zástavu. Nejdřív jsme to zkusili přes realitku. Její makléř nás ubezpečoval, že to nebude problém a vše zařídí. Do toho nás tlačil čas, protože jsme měli v plánu koupit novou nemovitost, za kterou jsme už zaplatili zálohu. Realitka pro nás sehnala zájemce, který chtěl použít hypotéku. Jeho banka nakonec náš byt nechtěla financovat právě kvůli té naší nebankovní půjčce. Takže jsme ztratili další čas. Proto jsme ihned ukončili spolupráci s realitkou a hledali někoho, kdo by náš byt co nejrychleji vykoupil. Po několika pokusech s různými společnostmi, které měly stejný problém jako ta banka, nás zachránila až tato společnost. Jako jediní se dokázali půjčky/zástavy zbavit, a ještě nám okamžitě zaplatili potřebné peníze za byt. Nebýt jich, utekl nám ten nový byt a starý asi prodáváme dodnes. Opravdu nás zachránili, za což jsem jim velmi vděčná.

Jana K.

S čím vám můžeme ještě pomoci?

Nemovitosti zatížené věcnými břemenyOdkup spoluvlastnických podílů
Nemovitosti s hrozící exekucí i v exekuciZpětný výkup a leasing nemovitostí
Odkup bytů v privatizaci a zajištění nového bydlení