Nabídnout nemovitost online Nabídnout nemovitost online

Výkup domů za hotové

Odkoupíme váš rodinný dům, chatu nebo chalupu.
Kdekoliv v ČR. V jakémkoli stavu. Rychlý prodej s kompletním
realitním servisem.


  • Výkup domů za hotové. Záloha ihned až do výše 3 mil Kč
  • Vyřešíme dluhy, exekuce i zástavy na domě
  • Vyplácíme až 100 % tržní ceny nemovitosti
  • Odkoupíme i rozestavěné domy a stavení před demolicí

Nabídnout dům online Ať se co nejdřív dozvíte, kolik za něj dostanete

S čím vám pomůžeme

S veškerým právním a realitním servisem, který máte zdarma. Odhadneme tržní cenu domu. Připravíme smlouvy. Jednáme za vás s úřady, bankami a dalšími subjekty.

Vázne na vašem baráku nebo chalupě zástava či věcné břemeno? Máte dluhy a hrozí vám exekuce? Vyřešíme i to. Uhradíme veškeré vaše závazky a zastavíme hrozící dražbu.

Nejste jediným vlastníkem domu? Není problém. Vykupujeme i spoluvlastnické podíly jakékoli velikosti.

Potřebujete dům rychle prodat a zároveň mít kde bydlet? Nabízíme zpětný leasing nemovitostí, kdy váš domek odkoupíme a následně vám ho pronajmeme. Anebo vám zajistíme nové bydlení přesně dle vašich potřeb a možností.

Nabídnout dům online

Konečně to mám za sebou. Po strýci jsem zdědil dům u Nymburka plný harampádí nashromážděného snad za tři generace. Dům byl velice zanedbaný a teklo i do střechy, zahrada byla zarostlá vysokou travou a křovím. Bohužel jsem s domem zdědil i drobné dluhy a musel jsme začít rychle celou věc řešit. Zvažoval jsem opravu domu a jeho pronájem nebo prodej. Kamarád má stavební firmu a když mi udělal rozpočet jenom na vyklizení domu a základní opravy, tak jsem nevěřil svým očím. Když bych připočetl i ty drobné dluhy, tak se částka vyšplhala přes 400 000 Kč. Rychle jsem se rozhodl pro prodej a pokud možno bez jakýchkoliv dalších investic do domu. Kontaktoval jsem i KOVA Reality. Jejich makléř se hned ozval zpět, a dokonce se druhý den přijel na dům podívat. Věci pak vzaly rychlý spád a za velice slušnou cenu ode mě dům odkoupili. 

Petr Jelínek

Vykupujeme také

Byty v osobní i družstevním vlastnictvíStavební, lesní a zemědělské pozemkyKomerční nemovitosti, nebytové prostory