Nabídnout nemovitost online Nabídnout nemovitost online

Výkup pozemků za hotové

Jste vlastníkem pozemku a potřebujete ho rychle prodat.
Nevíte, co s parcelou, polem, zahradou nebo rybníkem?
Potřebujete hned vyřešit své finanční problémy?


  • Vykupujeme všechny typy pozemků. Zemědělské, lesní, stavební
    i rekreační.
  • Vykupujeme za hotové. Záloha ihned až do výše 3 mil Kč
  • Vyřešíme dluhy, exekuce i zástavy na pozemku
  • Vyplácíme až 100 % tržní ceny pozemku

Nabídnout pozemek online Ať se co nejdřív dozvíte, kolik za něj dostanete

S čím vším vám pomůžeme

Odkoupíme jakýkoli typ pozemku kdekoliv v ČR. Vykupujeme jak stavební pozemky a parcely, tak pozemkové parcely. Lesní pozemky, zemědělské pozemky, jako je orná půda, zahrady, ovocné sady, vinice a trvalé travní porosty, vodní plochy typu rybníky, jezera a vodní nádrže. Komunikace a ochranná pásma.

Veškerý servis máte zdarma. Odhad, smlouvy, katastr, převody a další. Komunikujeme za vás s úřady, bankami, věřiteli a dalšími institucemi či osobami.

Máte parcelu zatíženou hypotékou nebo zástavním právem? Nevadí, i takovéto pozemky vykupujeme. Odkupu pozemku nebrání ani věcná břemena, jako je právo užívání cesty a další.

Problém nejsou ani pozemky a stavební parcely před či v exekuci. Ihned vyplatíme všechny vaše dluhy a zastavíme exekuce a chystané dražby.

Nabídnout pozemek online

Chtěla bych se podělit o mou zkušenost s výkupem pozemků. Pocházím z jižní Moravy a po babičce jsem měla cca tři hektary polností propachtovaných místnímu zemědělskému družstvu. Pacht nebyl vůbec výhodný. Kromě toho, že mi platili cca to, co je daň z nemovitosti, tak byl také na dobu určitou, na 5 let. Zkoušela jsem pozemky prodat přes místní realitní kancelář a nabízela jsem je i družstvu, které je mělo propachtované. Jejich nabídka byla stejně nízká jako nájem, tedy spíše almužna. Pozemky se mi více jak 6 měsíců nedařilo prodat, tak jsem oslovila společnosti, které je vykupují. Bohužel jejich nabídka nebyla o moc vyšší než nabídka od zemědělského družstva. Nevím ani jak, ale narazila jsem na tuto stránku a zadala nabídku. Makléři KOVA Reality mi obratem zpracovali nabídku, která předčila mé očekávání a pozemky jsem jim prodala. Vše proběhlo rychle a bez jakýchkoliv komplikací. 

Lenka K., Praha

Vykupujeme také

Byty v osobní i družstevním vlastnictvíRodinné domy, chaty a chalupy
Komerční nemovitosti, nebytové prostory