Nabídnout nemovitost online Nabídnout nemovitost online

Výkup komerčních nemovitostí a nebytových prostor

Rychlý odkup komerčních nemovitostí kdekoliv v ČR.
V jakémkoli stavu. Vykupujeme obchodní prostory, haly,
sklady, kanceláře, garáže a jiné nemovitosti a prostory.


  • Vykupujeme za hotové. Záloha ihned až do výše 3 mil Kč
  • Vyřešíme dluhy, exekuce i zástavy na nemovitosti
  • Vyplácíme až 100 % tržní ceny. Vykupujeme i podíly

Nabídnout nemovitost online Ať se co nejdřív dozvíte, kolik za ni dostanete

S čím vším vám pomůžeme

Zdarma za vás vyřídíme veškeré právní kroky. Odhadneme tržní cenu nemovitosti. Jednáme s úřady, katastrem, bankami, věřiteli nebo spolupodílníky.

Pokud je objekt či nebytový prostor zatížen dluhy, exekucí, insolvencí či zástavou, vyplatíme všechny závazky a zastavíme hrozící dražbu.

Úspěšně řešíme také odkup nemovitostí s věcným břemenem i prodej komerčních nemovitostí ve spoluvlastnictví. Ať už jsou to výrobní haly, obchodní prostory, parkovací místa a jiné společné prostory.

Nabídnout nemovitost online

Můj příběh s prodejem pensionu pro mě skončil velice dobře. Můj otec byl velmi pracovitý a na stáří si pořídil na horách pension a začal ho provozovat. Bohužel, jak mu síly ubývaly, začaly se kupit problémy s provozem i se samotnou stavbou. Nakonec nezbylo nic jiného, než penzion prodat nebo pronajmout. Po krátké době jsem přes inzerát našla zájemce, který si ho nejdříve pronajmul a zavázal se i k jeho odkoupení. Nedlouho poté otec zemřel. Než proběhlo dědické řízení, tak nájemce pension sice provozoval, ale jaksi přestal platit smluvený nájem, a navíc přestal platit i za odebranou vodu. Nebyla s ním vůbec řeč a byla jsem úplně bezradná. Poslední kapkou bylo to, že jsem za něj musela zaplatit cca 350 000 Kč za havárii na vodovodu. Tyto peníze mi bohužel také nedal. Rozhodla jsem se pro jediné správné řešení, rychle pension prodat i s nájemníkem, aby mi nevzrůstala škoda. Kontaktovala jsem několik realitních kanceláří, zda by mi s podejem pomohly. Nájemce prodej blokoval tím, že neumožňoval prohlídky a tvrdil, že dům zapálí, pokud ho bude chtít někdo vystěhovat. Jedna z realitních kanceláří byla i KOVA Reality a ta mi nabídla možnost okamžitého odkupu za vzhledem k okolnostem příznivou cenu, kterou jsem akceptovala a jsem ráda, že jsem to udělala. 

Klára J.

Vykupujeme také

Byty v osobní i družstevním vlastnictvíRodinné domy, chaty a chalupy
Stavební, lesní a zemědělské pozemky